POLSKI

Imprezy integracyjne dla grupStrona głównaPowrót

Integracja - Quad Riding and Dunajec Rafting
Integracja - Quad Riding and Dunajec Rafting to połączenie trzech największych atrakcji regionu Zakopanego - górskiej wyprawy na quadach + pięknej widokowej wędrówki po Podhalu + spływu Dunajcem, czyli rafting pontonem dziką rzeką – jest to niepowtarzalna w skali światowej górską rzeką która płynie między skalistymi szczytami Pienin. Quady dwuosobowe to idealny pojazd na całodzienną wycieczkę dla dwóch osób, podczas całodniowej imprezy uczestnicy dotrą do Sromowiec - miejscowości oddalonej o 60 km od Zakopanego, gdzie pokonają Pieniński Przełom Dunajca pontonem do raftingu lub drewnianą tradycyjną tratwą – możliwość wyboru opcji podczas dokonywania rezerwacji wycieczki.

Usługi dodatkowe:
- stroje ochronne - 45 zł/ osoba
- ubezpieczenie - obniżenie własnej odpowiedzialności za sprzęt do kwoty 800 zł - opłata dodatkowa 55 zł osoba / kierowca

Cena: 555 zł osoba
Integracja - Przygoda i Zabawa
Integracja - Przygoda i Zabawa to impreza integracyjna w Zakopanem, gdzie uczestników podzielimy na podgrupy. Podczas gdy pierwszą grupę zaprosimy na fantastyczną wyprawę na quadach, biegnącą pasmem Gubałówki, kolejne grupy spróbują swoich sił podczas paintaballu. W przypadku grup powyżej 50 osób, program może zostać rozbudowany o dodatkowe atrakcje. W czasie trwania imprezy proponujemy poczęstunek kawowy lub obiad w plenerze z pięknym widokiem na Tatry.

CENNIK / kwoty netto:
- 3 godzinna impreza - 1 godzina quady + 1 godzina lunch w plenerze + 1 godzin paintball - koszt 225 zł osoba
- 4 godzinna impreza - 1,5 godzina quady + 1 godzina lunch w plenerze + 1,5 godzin paintball - koszt 315 zł osoba
- 5 godzinna impreza - 2 godziny quady + 1 godzina lunch w plenerze + 2 godziny paintball - koszt 395 zł osoba

Cena: 225 zł osoba
Integracja - Off Road Day
Off Road Day, to prawdziwa off roadowa impreza w górach, gdzie uczestnicy będą mogli pojeździć quadami oraz samochodami terenowymi. Jest to całodniowa impreza, nastawiona na wyprawę, przeprawę i przygodę. W połowie wyprawy biesiadny obiad w plenerze na jednej z polan tatrzańskich. Uczestników podzielimy na dwie grupy, dla pierwszej grupy przygotujemy dwuosobowe quady 4x4, dla drugiej grupy samochody terenowe 4x4. Każda z grup uda się na wycieczkę, która rozpoczniemy na Gubałówce. Uczestnicy w trakcie tej wycieczki będą mieli do pokonania kilkanaście kilometrów w trudnym górskim terenie, jedni na quadach, drudzy samochodami - wszyscy spotkają się z przygoda i tym co natura nam przygotowała. Na przeprawę dotrzemy na jedną z tatrzańskich polan, gdzie będzie czas na odpoczynek oraz ciepły posiłek przy ognisku. Po przerwie grupy zamienią się pojazdami i wyruszą w drogę powrotną w rejon Gubałówki.

CENNIK / kwoty netto:
- 3 godzinna impreza - 1 godzina jazdy + 1 godzina lunch w plenerze + 1 godzin jazdy - koszt 275 zł osoba
- 4 godzinna impreza - 1,5 godzina jazdy + 1 godzina lunch w plenerze + 1,5 godzin jazdy - koszt 395 zł osoba
- 5 godzinna impreza - 2 godziny jazdy + 1 godzina lunch w plenerze + 2 godziny jazdy - koszt 535 zł osoba

Cena: 275 zł osoba
Integracja - Noclegi w Domkach + Przygoda + Biesiada
ta oferta jest 3-dniowym pobytem w Zakopanem. Pełen program z noclegami w Pensjonacie lub Domkach, z wyżywieniem, przygodą i integracja oraz imprezami wieczornymi. Zakwaterowanie w regionalnym pensjonacie lub domkach drewnianych w Zakopanem. W dniu przyjazdu zaprosimy uczestników na dobrą góralską kolację. Kolejnego dnia zorganizujemy atrakcje na wolnym powietrzu czyli rafting na Dunajcu oraz wyprawa na quadach, a na koniec baseny termalne z gorącymi źródłami. Wieczorem biesiadna kolacja i zabawa przy ognisku. Jest to ciekawa oferta, ciekawy program i atrakcyjna cena w jednym pakiecie - wiele atrakcji i dobra zabawa.

CENNIK / kwoty netto:
- koszt imprezy - 1050 zł / osoba grupa do 10 osób
- koszt imprezy - 950 zł / osoba grupa do 20 osób
- koszt imprezy - 850 zł / osoba grupa do 30 osób
Szczegółowy program dostępny na zapytanie. Minimalna ilość osób potrzebna do organizacji imprezy to - 6-7.

Cena: 895 zł osoba
create zakopane.info home aktualności oferta dla firm dla dzieci wypożyczalnia skutery śnieżne regulamin lokalizacja