POLSKI
 o nas
Jako firma Snowdoo Adventure zima organizujemy wyprawy na skuterach śnieżnych, a latem jako Quadoo Adventure organizujemy wyprawy na quadach w Zakopanem. Nasza oferta to wycieczki widokowe i wyprawy quadowe oraz wypożyczalnia quadów. Organizujemy imprezy integracyjne oraz eventy w Zakopanem. Posiadamy własne quady ATV i czterokołowce 4x4 - organizujemy imprezy off road dla firm w Zakopanem oraz wyjazdy firmowe i eventy. Obsługujemy turystów, firmy eventowe, korporacje, biura turystyczne, biura podróży. Działamy jako wypożyczalnia quadów oraz organizator imprez w Zakopanem na Gubałówce i w Witowie.

Quady i skutery śnieżne to nasza pasja, dlatego przy organizacji imprez podchodzimy do tematu z sercem, a nasze doświadczenie gwarantuje profesjonalną obsługę imprezy. Naszą bazą jest Zakopane, a konkretnie Gubałówka, mamy najlepsze trasy w Polsce, miłych i pomocnych instruktorów.

Quadoo Adventure Zakopane jest wypożyczalnią quadów, ale także organizujemy wyprawy na quadach z przewodnikiem, pomagamy stawiać pierwsze kroki, uczymy jeździć, doskonalimy technikę jazdy. Stawiamy na bezpieczeństwo, jest to podstawa każdej naszej wyprawy, staramy się aby nasza wycieczka na quadach była wspaniałą przygodą dla każdego uczestnika. Dbamy o to, aby podczas wycieczki mogli Państwo poczuć teren oraz wspaniałe widoki na góry.

Nasza baza wypadowa znajduje się na Gubałówce, 300 metrów od górnej stacji wyciągu krzesełkowego Szymoszkowa oraz 150 metrów od górnej stacji wyciągu Butorowy Wierch ( baza czynna jest sezonowo ). Uczestnikom naszych wypraw oferujemy stroje, kaski, rękawice, gogle, buty. Dbamy, aby każdy uczestnik naszych wypraw czuł się komfortowo.
create zakopane.info home aktualności oferta dla firm dla dzieci wypożyczalnia skutery śnieżne regulamin lokalizacja